Dönüşüm Oranı Optimizasyonu  

Dijital pazarlamacılıkta dönüşüm oranı ; müşterilere dönüşen veya daha genel olarak web sayfasında istenen herhangi bir eylemi gerçekleştiren bir web sitesine gelen ziyaretçilerin yüzdesini artırmak için bir sistemdir.

Dönüşüm oranı optimizasyonu (, dönüşüm oranınızı yükseltmek için sponsorlu arama reklamlarınızı, açılış sayfalarınızı ve genel web sitesi tasarımınızı optimize etme sürecidir.

Hızlı bir şekilde popülerlik kazanıyor çünkü reklam harcamalarınızı yükseltmeden satışlardan elde edilen karı artırmanın bir yolu olarak görülüyor.

Dönüşüm Nedir?

Dönüşüm, web ziyaretçinizin web sitenize veya açılış sayfanızda yapmasını istediğiniz belirli eylemdir. Örneğin:

Alışveriş


Teklif isteme


Kayıt Olma


Dosya indirme


Paylaşma


Bir sayfaya tıklama

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu nedir?

Dönüşüm Oranı optimizasyonu, hedef kitlenin daha fazla potansiyel müşteri oluşturmasıdır. Dönüşüm optimizasyonu, müşterilerinizin telefonu açmasını ve teklif almasını sağlar. Dönüşüm optimizasyonu, sekmeyi daha sonra açmak yerine artık “satın al” düğmesini tıklatır.
Web dönüşüm oranınızı optimize ederek veya iyileştirerek, açılış sayfanıza veya web sitenize daha fazla ziyaret çekerek para harcamadan daha fazla kişinin daha fazla işlem yapmasını sağlayabilirsiniz.ÜcretsizTeklif Al


Your Name*

Your Phone*

Your Email*

Your Website

How can we help you?

What is your goal?