E-ticaret Pazarlama Nedir?

E-ticaret pazarlaması, online müşterileri bir e-ticaret sitesine yönlendirmek ve ürünleri veya hizmetleri çevrimiçi olarak satın almaya ikna etmektir. Başarılı bir e-ticaret pazarlama ekibinin arama motoru optimizasyonu, tıklama başına ödeme pazarlaması, sosyal medya pazarlaması ve görüntülü reklamcılıkta arama sonuçlarının en üst seviyesine ulaşması için uzmanlığa sahip olması gerekir.

E-ticaret Hizmetlerimiz


Arama Motoru Optimizasyonu

SEO girişimlerinizi güçlendirebilir ve yüksek ticaret getirisi sağlayan e-ticaret SEO kampanyalarını planlayabilir veya yürütebiliriz.

DAHA FAZLASI


Tıklama Başı Ödeme Yönetimi

Mağazanız için özel olarak oluşturulmuş özel bir TBÖ stratejisiyle e-ticaret mağazanıza nitelikli, hedeflenmiş alışveriş yapan kullanıcılar edinin.

DAHA FAZLASI


Sosyal Medya Hesapları Yönetimi

Sosyal medya yönetim hizmetlerimiz arasında Facebook, Twitter, LinkedIn, Google+ vb. çeşitli sosyal medya ağları bulunmaktadır.

DAHA FAZLASIArama Motoru Optimizasyonu

SEO olarak bilinen arama motoru optimizasyonu, e-ticaret pazarlamasının en kritik aşamalarından biridir. Web sitenizdeki belirli anahtar kelimelerin örneklerini analiz eden özel algoritmalara dayanmaktadır. Kullanıcılar Google gibi arama motorları aracılığıyla İnternet’te gezinirken, bu sonuçlar web sitenizin başarısında büyük rol oynamaktadır. İyi bir SEO kampanyası, e-ticaret sitenizi Google sıralamasının zirvesine çıkacak şekilde konumlandırabilir.

DAHA FAZLASI
Tıklama Başı Ödeme

Tıklama başına ödeme reklamları, anahtar kelimelere dayalı olduğundan SEO’ya benzer şekilde çalışır. Bununla birlikte, arama motoru optimizasyonu organik olarak  çalışırken, TBÖ sonuçları Google’da sarı kutularda görünen sonuçlardır.

DAHA FAZLASI


Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya pazarlaması, e-ticaret web siteleri için çok önemli olabilir. Etkili bir Facebook sayfası oluşturarak ve potansiyel müşterilerinizi özel teklifler ve indirimlerle ‘beğenmek’ için cazip hale getirerek, sadece ağ üzerinden ölçülebilir kelimelerle reklam vermekle  kalmaz, aynı zamanda güvenilir, saygın bir şirket haline gelebilirsiniz.

DAHA FAZLASI

Görüntülü Reklamcılık

Görüntülü reklamcılık, daha küçük İnternet satıcılarına göz korkutucu olabilir, ancak çok değerli olduğu görülmüştür. İlgili bloglarda, mesaj panolarında ve diğer web sitelerinde küçük banner reklamlar satın alarak, işletmenize  başka yollardan erişmesi zor olan kişelere gösterebilirsiniz.


ÜcretsizTeklif Al


Your Name*

Your Phone*

Your Email*

Your Website

How can we help you?

What is your goal?