İtibar Yönetimi Nedir?

Dijital itibar yönetimi, işletmenizi olumsuz geri bildirimlerden korumak için önemli kabul edilir. İşinizle ilgili kötü yorumlar ve kötü niyetler işinizi riske atabilir. Dijital itibar yönetimi, şirketiniz hakkındaki tüm yersiz eleştirilerden korunmasına ve itibarınızın korunmasını sağlar

İtibar her şeydir 

İş dünyasında itibarınız her şeydir. Sosyal medya ve Yelp gibi platforumları kullanarak  hızlı bir şekilde harika bir üne kavuşabilirsiniz. Sadece tek bir problem var: Dijital dünyada zaman çok hızlı hareket ediyor ve birkaç yanlış adımla,  5 yıldızlı bir durumdan hızlıca düşüşe geçebilirsiniz.
Dijital İtibar Danışmanlığı

Şu anda bir çevrimiçi itibar yönetimi sorununuz varsa, çevrimiçi danışmanlarımız, bunu tespit etmeniz ve arama motorlarından sessizce kaldırmanız için gereken araçları sağlayabilir. Bir marka sorununa sahip olmamanız için yeterince şanslıysanız, sizi markanızla ilgili olarak neler söylendiğini anlamanıza yardımcı olacak itibar izleme yazılımlarını tanıtacağız.Uzmanlık Alanımız

Farklı işletmelerin ve bireylerin farklı itibar yönetimi ihtiyaçlarına sahip olduğunu biliyoruz. Çalışanlarımız, düzinelerce itibar yönetimi hizmetini araştırdı ve gözden geçirdi ve hem işletmeler hem de bireyler için en iyi olduğunu düşündüklerimizi kullanmaya başladı.

Kamuoyu algısı hayati derecede önemlidir, ancak bizim özel çözümlerimiz de ürünleriniz veya hizmetleriniz için satışları yönlendiren konulara odaklanır.

Neler Sunuyoruz

Yetenekli ekibimiz, sizinle veya işletmenizle ilgili olumsuz ve istenmeyen İnternet bilgilerini düzeltmek için ters arama motoru optimizasyonunu kullanır. Şirketimizle ortaklık yaparak, olumlu ve güvenilir bir dijital itibarı garantilisiniz. Sunduğumuz dijital itibar hizmetleri şunları içerir:

  • İftira dahil olmak üzere olumsuz internet haberlerini kaldırma;
  • Derecelendirmeleri ve kötü yorumları kaldırma;
  • Google, Yahoo ve Bing arama motorlarından sonuçları düzeltme;
  • Mahkeme davaları ve davalarla ilgili bilgilerin kaldırılması;
  • Raporları devre dışı bırakma
  • Kopya siteleri kaldırma
ÜcretsizTeklif Al


Your Name*

Your Phone*

Your Email*

Your Website

How can we help you?

What is your goal?