Tıklama Başı Ödeme Nedir?

TBÖ, tıklama başına ödeme , reklam verenlerin reklamlarının her biri tıklandığında bir ücret ödeyen bir İnternet pazarlama modeli anlamına gelir. Esasen, bu ziyaretleri organik olarak “kazanmaya” çalışmak yerine, sitenize ziyaretçi elde etmenin bir yolu.
Arama motoru reklamcılığı, TBÖ’nün en popüler biçimlerinden biridir. Bir kullanıcı, iş teklifleriyle alakalı bir anahtar kelimede arama yaptığında, reklam verenlerin bir arama motorunun sponsorlu bağlantılarında reklam yerleşimi için teklif vermesine olanak tanır.
TBÖ Yönetimi

Google AdWords ve Bing Ads gibi platformlar işletmeniz için önemlidir. Tıklama başına ödeme (TBÖ) uzmanlığımızla, sitenizi  bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olabiliriz. İhtiyaçlarınıza uygun strateji ve raporlamayı size sunabiliriz.

Hedefinizi gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğunuz destek ve rehberliği sağlarız; yatırım getirisini en üst düzeye çıkarmak, potansiyel müşterileri artırmak veya marka bilinirliğini artırmak çalışmalarımızın temelinde yer alır
Tıklama başına ödeme kampanyamızın kısa süreci:

Tıklama başına ödeme (TBÖ) yönetimi sırasında kısaca şunları yapıyoruz:

  • TBÖ arama kampanyası stratejisi
  • Anahtar kelime araştırması ve seçimi
  • Reklam geliştirme
  • Kampanya kurulumu
  • Teklif yönetimi ve izleme
  • Açılış sayfası optimizasyonu ve geliştirilmesi
  • Kampanya yönetimi ve analiziRaporlama ve Sonuçlar

Kampanyanızın anahtar kelime seçimi ve metin seçimi ile ilgili başarısını aylık olarak bildiriyoruz ve raporu oluşturuyoruz. Böylece, ödeme yaptığınız anahtar kelimeler için organik olarak nerede sıralamanızı biliyorsunuz. Ayrıca, raporu inceledikten sonra, kampanyanızın ilerlemesini, yönünü açıklamak ve sahip olabileceğiniz soruları yanıtlamak için ekibinizin üyeleriyle görüşmeler düzenliyoruz
ÜcretsizTeklif Al


Your Name*

Your Phone*

Your Email*

Your Website

How can we help you?

What is your goal?