Yerel İşletme Pazarlaması Nedir?

Yerel pazarlama başarılı, kapsamlı bir İnternet pazarlama stratejisinin önemli bir yönüdür. Birden fazla lokasyonu olan veya daha fazla yerel müşteriyi çekmeye çalışan şirket için, SEO’ya geleneksel bir yaklaşım yeterli olmayacaktır; Aslında, hedef kitleye yönelik bir kitleye pazarlama yapmak kendine özgü bir dizi strateji gerektirir. Doğru bir şekilde yapıldığında, yerel çevrimiçi pazarlaması, işletmelerin markalaşmalarını geliştirmelerine, topluluklarıyla olumlu bir şekilde etkileşim kurmasına, müşteri sadakatini artırmasına ve daha yüksek dönüşüm oranlarını güvence altına almasını sağlar
Hizmet Süreci

Her bir yerel işletme pazarlamasının kendine özgü çalışmaları vardır, kısaca aşağıdaki yöntemleri izliyoruz.


WEBSİTE OPTİMİZASYONU

İŞLETME GİRİŞLERİ

LİNK ÇALIŞMALARI

YORUMLAR & PUANLAMALAR

İZLEME & RAPORLAMAYEREL İŞLETME PAZARLAMA HİZMETLERİMİZYerel Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Yerel bir işletme pazarlama kampanyası uygulamak, müşterinin çevrimiçi pazarlama stratejisini başlatırken attığımız ilk adımlardan biridir. Öncelikle, bir müşterinin web sitesinin, Google Web Yöneticisi gibi platformlara bir XML site haritası göndermeyi içeren sıralamayı belirleyen büyük arama motorları tarafından doğru ve tam olarak dizine eklendiğinden emin oluruz.

Google+ Yerel İşletme Sayfalarını optimize etmede, uygun görseller, videolar, açıklamalar ve sizi arama sonuçlarının en üstünde gösteren ve işletmeniz için yüksek oranda hedeflenmiş müşterileri çekebilecek diğer ilgili faktörlerle dikkat ediyoruz.

DAHA FAZLASI

Rehber Sitelere Eklemeler

Websitesi.org, Yelp gibi birçok çevrimiçi işletme dizininde de müşteri listeleri yaratıyor! ve bir şirketin yerel çevrimiçi varlığını önemli ölçüde artıracak Google+ . Birincil hedefimiz, her müşterinin şirketini daha görünür ve erişilebilir hale getirmektir ve fiziksel telefon rehberinin popülerliğindeki düşüşe rağmen, bir çevrimiçi işletme dizini, hedeflere  ulaşmak için en etkili yöntemler arasındadır.TIKLAMA BAŞINA ÖDEME

Tıklama Başına Ödeme, yerel işletmenizin potansiyel müşterilerini satın almaya ve bunları tekrarlayan müşterilere dönüştürmeye hazır olmanın en hızlı yoludur.
Yerel TBÖ Reklamları, yalnızca sınırlı bir Coğrafi Bölgede, çoğunlukla mağazanızın veya ofisinizin 50 km çevresinde arama yapan kullanıcılara gösterilir.
Web sitenize yalnızca size yakın olan ve hizmet arayan  kullanıcılar erişir ve  yüksek trafik elde edersiniz. Çok etkili, ucuz ve olumlu sonuçlar vermesi işletmeler tarafından çokca tercih edilmesinin sebeplerindendir.

DAHA FAZLASI
Sosyal Medya Yönetimi

Müşterileriniz sosyal medya kullanıyor ve satın alma kararlarını etkilemek için orada olmanız gerekiyor. Sosyal medya pazarlaması, markanızı doğru kitleye iten araçlardan biridir.

Müşterilerinizi bulup etkileşim kurmanız için ihtiyaç duyduğunuz tüm teknolojiler konusunda size yardımcı oluyoruz. Kitleniz için en uygun kanalları ve medya platformlarını seçmenize yardımcı oluyoruz.

  • Facebook, Twitter, LinkedIn
  • Bloglar
  • Dijital Videolar
  • Youtube
DAHA FAZLASI


ÜcretsizTeklif Al


Your Name*

Your Phone*

Your Email*

Your Website

How can we help you?

What is your goal?